Choď na obsah Choď na menu
 


Diana ožila

30. 6. 2011

Milovali ju davy.  Vynikala rozsiahlou charitatívnou činnosťou, prirodzeným vystupovaním, úprimnosťou a veľkou príjemnosťou. Celý svet ostal šokovaný jej záhadnou smrťou, ktorá nastala po automobilovej nehode v centre Paríža v roku 1997. Reč je o Diane Frances Spencerovej, známej ako princezná Diana, či Lady D.

Keby sa Diana dožila tohto roku, bol by pre ňu v mnohých smeroch výnimočný. Napriek neľahkému osudu by sa totiž stala svedkom honosného sobáša svojho staršieho syna Williama, ktorý si na konci apríla  zobral Katy.

Ďalším určite príjemným sviatkom by pre ňu bola oslava životného jubilea - päťdesiatich rokov. Tých by sa princezná Diana dožila prvého júla, preto sa týždenník Newsweek rozhodol pre kurióznu vec.

Na titulnej strane svojho nového čísla prináša bizarný výjav - počítačom vytvorený obrázok štýlovo oblečenej princeznej Diany kráčajúcej po boku svojej nevesty, manželky princa Williama, Kate Middletonovej.

Článok v periodiku napísala autorka biografickej knihy o Diane a dlhoročná provokatérka Tina Brown, ktorá je aj šéfredaktorkou tohto magazínu. "Aká by bola? Stále by skvele vyzerala: to je dané," napísala Brown o zosnulej princeznej. A je vysoko pravdepodobné, že by sa nemýlila. Diana sa okrem svojej srdečnosti vyznačovala aj veľmi príjemným štýlom a bez preháňania sa dá povedať, že bola módnou ikonou elegantného štýlu svojej doby.

Pokiaľ však ide o titulnú stránku nového čísla Newsweeku, rozhodne touto myšlienkou "keby bolo keby" neboli nadšení všetci. Kráľovská rodina sa zatiaľ k čerstvému vydaniu magazínu nevyjadrila, naopak noviny Los Angeles Times si už stihli položiť otázku s príchuťou roztrpčenosti:"Šokujúce, vynikajúce alebo iba nezaujímavo lacné?"

Nech už má na fotomontáž každý akýkoľvek názor, je nesporne zaujímavé vidieť, aké fotky by sa možno na titulkách magazínov objavovali, keby Dianin život pred štrnástimi rokmi nevyhasol...

Zdroj: www. diva.aktuality.sk

Zdroj pre vás: www.estranky.sk

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Diana - moja menovkyňa..:)

(Dida, 9. 7. 2011 19:18)