Choď na obsah Choď na menu
 


Čo dokáže internet

4. 7. 2011

Zdá sa Vaším rodičom internet nebezpečný a zlý... Ak áno ukážte im tento článok...

 

Internet je mocný nástroj a dokáže skutočne meniť životy ľudí. To na vlastnej koži zažila aj matka, ktorej sa po prihlásení na svoj účet na sociálnej sieti, objavila správa od syna, ktorého pred 30 rokmi dala na adopciu.

Pat Corlettovú z Liverpoolu minulý rok kontaktoval jej 36-ročný syn menom Chris Haworth, ktorého naposledy videla ako šesťdňového predtým, než ho odovzdala na adopciu. Správa, ktorú si Pat našla v schránke, hovorila: „Ahoj, volám sa Chris a narodil som sa 22. júna 1975.“ V nasledujúcich riadkoch žiadal svoju matku, aby ho kontaktovala a na záver dodal: „...ale možno nebudeš chcieť odpovedať na túto správu.“ 54-ročná Pat bola absolútne zaskočená, no príjemným spôsobom.

Pat odpovedala na odkaz od svojho syna a opýtala sa ho, aké meno mu dala pri narodení. Vedela, že je to naozaj jej syn, keď je napísal meno „David“. Zistila, že Chris, ktorý si ponechal aj svoje meno David, pracuje ako vodič a prežil šťastné detstvo v Lakes po tom, ako ho adoptovali. Pat po tom, ako sa vzdala Chrisa, mala neskôr ďalších dvoch synov. Nanešťastie, pred ôsmimi rokmi prehral svoj boj s rakovinou Patin najmladší syn, len sedemročný Michael. Pat hovorí: „Mať Chrisa späť je ako určité uzavretie príbehu. I keď nemôže nahradiť Michaela, je to pre našu rodinu skutočný happyend.“ Šťastná matka objasňuje: „Vždy som si povedala, že ho nikdy nebudem hľadať, pretože by to pre neho nemuselo byť dobré. No často som premýšľala, či on nebude hľadať mňa.“

zdroj: Aktuality.sk

zdroh pre vás: www.crazy-world.estranky.sk

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

šťasné a zároveň smutné

(Lilien248, 14. 7. 2011 15:14)

to je milééé :)

(Dida, 9. 7. 2011 19:18)